Pünkösdi Családi Kupa

Közreadta Dr. Kocsis András, szerda, 2017, május 17 - 22:06

MEGHÍVÓ! Egyházközségi Nap JÁSZFÉNYSZARUN. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!                         2017.06.05.én, Pünkösd hétfőn a Kisiskolában kerül megrendezésre az immár hagyományos Pünkösdi Családi Kupa, ami egy jó alkalom, hogy újra jókedvvel legyünk együtt az Egyház születésnapján. Bízunk benne, hogy a szeretetben eltöltött idővel egymás lelki épülését is szolgáljuk! Pünkösdi ünneplésünket az örömteli játékos vetélkedő, az életről való beszélgetés, a közös vacsora és a Golf-együttes "örömzenélése" teszi majd teljessé. Kérjük, hogy az iskolából hazavitt meghívót kitöltve gyermekükkel mihamarabb juttassák vissza hitoktatójukhoz, hogy a szervezők tudjanak a várható létszámhoz igazodni! A vacsorához szívesen fogadunk süteményeket.

Dátum:
hétfő, 2017, június 5 - 13:3020:00